O mně

 

Více jak 24 let se věnuji firemní komunikaci a vztahům ve firmách. V průběhu času jsem se při práci s firemní klientelou, začal věnovat koučinku a terapiím. Vztahy jsou časté téma mých klientů. Dalšími tématy jsou sebevědomí, sebehodnota, smysl a sebepoznání.

Ve své práci jdu vždy do maximální možné hloubky, kterou klientův proces umožňuje. Tuto možnost mám mimo jiné díky tomu, že se mi na mé vlastní cestě podařilo vystoupit z některých limitů, které nás v současné době jako lidstvo svazují (limity rodinných linií, různé kolektivní limity atd). Tyto limity, které jsme přijaly výchovou a systémem různých přesvědčení, jsou mimo jiné důvodem, proč dnes zažíváme kvantitativní hojnost, ale chybí nám smysl toho, co žijeme, protože to, jak dnes většinově tvoříme, nám nepřináší dobrý pocit ze života. Byla to má cesta integrace k celistvosti. Díky tomu vnímám, vidím a cítím více, než jsem si byl kdy schopný představit a dokážu pracovat s hlubinnými procesy našeho podvědomí. Pracuji s klientovými podvědomými záměry, které ve skutečnosti řídí jeho život. Není v tom nic mystického, naopak je to velmi přirozený proces, který je v možnostech každého. Já tuto zkušenost nyní předávám dál při své práci s klienty.
 

Pokud si chcete domluvit osobní sezení pište na mail: michal@smysluplnevztahy.cz

Na konci října 2018 jsme s mojí ženou, která je také terapeutka, vydali  knihu "Smysluplné vztahy - Klíč ke svobodě". Už po prvních měsících zaznamenala kniha velký ohlas. Tento zájem nás velmi těší a byl důvodem k vydání druhého, rozšířeného vydání knihy v říjnu 2019. V současné době se prodalo více jak 10 tisíc kusů knihy. 

Více informací a objednávky zde:  https://www.smysluplnevztahy.cz/ 

 

Sociální sítě: 

Facebook: Smysluplné vztahy Michala a Michaely Bartošových

https://www.facebook.com/smysluplnevztahy/ 

Facebook: Michal Bartoš

https://www.facebook.com/michalvbartos/

Instagram: michal_v_bartos 

https://www.instagram.com/michal_v_bartos/

 

S mojí ženou Michaelou jsme založili web, na kterém najdete náš blog, program akcí a další informace:  www.mmbartosovi.cz 

https://www.smysluplnevztahy.cz/